با هدف پیشگیری از شیوع بیماری کرونا: حضور کارکنان ادارات البرز به یک سوم کاهش می یابد

دسته‌بندی نشده

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری البرز با توجه به مصوبه ستاد مدیریت کرونا استان گفت: در راستای تصمیمات ستاد استانی مبارزه با کرونا، مدیران دستگاه های اجرایی استان می توانند حضور کارکنان دستگاه خود را تا یک سوم کاهش دهند.

به گزارش روابط عمومی امور عشایر البرز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز  زهرا صیادی با بیان این مطلب اظهار داشت: این مصوبه با هدف لزوم اقدامات پیشگیرانه از شیوع و گسترش کرونا ویروس است در این راستا مدیران دستگاه های اجرایی استان به گونه ای برنامه ریزی کنند که حضور کارکنان با استفاده حداکثری از ظرفیت دورکاری و با موافقت مرخصی کارکنان تا ۱۵ فروردین ماه صورت پذیرد.
وی افزود: بر این اساس موافقت با مرخصی کارکنان دارای بیماری زمینه ای با حفظ کیفیت خدمات اداری با ظرفیت یک سوم نیروها تا ۱۵ فروردین برنامه ریزی شود.
این مسئول خاطر نشان کرد: افراد دارای بیماری زمینه ای شامل بیماران قلبی و عروقی، ریوی، سرطانی، دارای فشار خون بالا، خانم های باردار، جانبازان شیمیایی و افراد بالای ۵۰ سال را در برمی گیرد.
وی تاکید کرد: لازم به ذکر است دستگاه های امدادی و خدماتی مشمول این دستور نیستند و نگرانی در خصوص ارائه خدمات به مردم وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *