برگزاری جلسه شورای عشایری شهرستان طالقان

آئین نامه و مقررات اخبار عشایر ایران

به گزارش روابط عمومی اداره امور عشایر استان البرز جلسه شورای عشایری شهرستان طالقان به ریاست مهندس صادقلو فرماندار و با حضور مهندس نقدی مدیر امور عشایری استان البرز برگزار گردید .
در ابتدای جلسه مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان گزارشی از وضعیت عشایر شهرستان ارائه نمود . در ادامه حاضرین به بیان مشکلات و نقطه نظرات در این حوزه پرداختند .
مدیر امور عشایری  استان البرز در سخنانی بیان کرد :جامعه عشایری استان با تولیدقابل توجه گوشت ،شیر وسایر فراورده های  دامی نقش بسزایی در تأمین نیازهای استان دارند .وی همچنین به تشریح آیین نامه ساماندهی عشایر ومصوبات شورای عشایری استان ومیزان تحقق این مصوبات پرداخت .

همچنین در ادامه مهندس نقدی افزودند: این اداره در راستای اجرای هر چه بهتر پروژه های عشایری و خدمات رسانی به عشایر شهرستان طالقان به همکاری سایر ارگان ها و ادارات مرتبط نیازمند بوده که این امر با تاکید فرماندار محترم ، در قالب مصوبات به ادارات مربوطه محول گردید.

در انتها ایشان با تبیین پروژه های سال 97 شهرستان طالقان ،  ابراز نمود: این اداره تمام سعی خود در ارائه هر چه بهتر خدمات به عشایر استان را خواهد نمود.
مهندس صادقلو فرماندار شهرستان ضمن جمع بندی موارد مطروحه در جلسه  اظهار کرد : برگزاری این جلسات فرصت مناسبی است تا برنامه‌ها و سیاست‌های حمایتی دولت از این قشر تأثیر گذار وزحمتکش جامعه بررسی  ووظایف تک تک دستگاه های اجرایی درقبال عشایر عزیز یاد آوری گردد.
فرماندار طالقان با اشاره به نقش مهم عشایر در تولید داخلی واقتصاد ملی  افزود : هدف از برگزاری این جلسه ارائه خدمات مطلوب ومناسب تر به جامعه عشایر شهرستان است .وی تأکید کرد :ظرفیت جامعه عشایر منطقه در حوزه گردشگری بسیار جذاب ومناسب است ونیازمند برنامه ریزی صحیح وهدف گذاری متولیان امرمی باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *